PENDİK ATALAY DÖNER OCAKLARI
PENDİK ATALAY DÖNER OCAKLARI
7 GÜN 24 SAAT TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Pendik Atalay Döner Ocağı Servisi 0216 577 79 01


Atalay Döner Ocağı Servisi arayan tüm işletmelerin servis ihtiyacını karşılıyoruz. Firmamız Atalay Teknik Servisi olup firmamız İstanbul Ataşehir mevkinde bulunmaktadır.

Elektrikli Gazlı Robotlar
Atalay servisi olarak Anadolu Yakasına elektrikli  gazlı döner ocakları servisi veriyoruz. Küçük ya da büyük işletmelerin hepsine servis hizmeti sağlayan firmamız endüstriyel mutfak servisi konusunda 18 yıllık tecrübesiyle sektörün öncüsüdür.

Profesyonel Hizmet Uzman Kadro
Döner Ocağı Servisi arayan işletmeler öncelikle aradığı servis firmasının güvenilir olup olmadığını araştırmalı daha sonra güvendiği firmayı çağırmalıdır. Günümüzde bir çok mutfak markası vardır. Bu mutfak markalarının servis hizmetini sağlayan işletmelerde oldukça fazladır. Profesyonel olmayan ve uzman kadrosu bulunmayan kurumlara makinelerinizi teslim etmeyiniz. Servis sertifikası olmayan kişilere iş yaptırmamaya gayret gösteriniz. Firmaların bazıları olmayan arızaları varmış gibi gösterip daha sonra sizden yüklü miktarda ücret isteyebilmektedir. Biz işletme sahiplerine en ucuz ve kaliteli servis hizmeti veriyoruz.